hledej

Reference

Úvod » Reference

Rekonstrukce bytu v panelovém domě, Praha 2012

Dobrý den Báro, chtěla jsem Vám poděkovat za pomoc s rekonstrukcí našeho bytu. Pomohla jste nám najít styl, ve kterém se cítíme dobře a kde dokážeme relaxovat. Občas to nebylo lehké, ale s Vašimi nápady vše dopadlo skvěle. Inspirovala jste mě k dalším projektům. Ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu spokojených klientů. 

Karolína a Petr, Praha

 


Kancelář obchodníka s Afrikou, Liberec 2013

Díky spolupráci s Barborou Sacher jsem se vyprostil ze zažitých klišé. Její smysl pro detail i celek nám umožnil zrealizovat naše představy o kanceláři, ve které se všichni cítíme dobře.

Ing. Petr Sluka, oblastní ředitel B4B, www.petrsluka.com

 


Rekonstrukce bytu ve funkcionalistickém činžovním domě, Praha 2014

Spolupráce s Barborou Sacher nám ukázala, že bytový design může být "pro každého". Bára respektovala naše názory, nápady a potřeby a dokázala je převést do reality způsobem, který nám nejen konvenoval, ale i mile překvapoval. A tam, kde jsme váhali, nás provedla nástrahami zaběhlých konvencí, navrhla neotřelé řešení. A co je nejdůležitější, velký důraz kladla vždy na praktickou stránku - aby byt sloužil majiteli a ne naopak :-)

A&P, Praha

 


Denní kavárna, Liberec 2014

S paní Barborou Sacher jsme spolupracovaly při zřizování naší kavárny a obchůdku s kávou Alesio. Potřebovaly jsme poradit jak s celkovým stylem kavárny, tak s jejím barevným laděním. Spolupráce s paní Sacher byla velmi profesionální, inspirativní a přátelská. Minimálně jeden zákazník denně u nás v kavárně obdivuje "designové vychytávky", které nám paní Sacher navrhla :-)

Zuzana Bouzková, Alesio Store and Café

 


Stínění oken a home staging městského zámečku, Liberec 2014

Způsob, jakým paní Barbora Sacher pracuje s detaily, nás zcela nadchnul. Ovládá umění interiéru propůjčit novou tvář za pomoci hry s barvami a doplňky tak, že rázem získáte pocit nového a prozářeného prostoru. To vše navíc velice vkusně a s citem, takže výsledný dojem člověka po každé ohromí.

Erika B., Liberec

© 2013 Barbora Sacher - Interiérový design

Cliquo engine | webové stránky